566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Tabule

Tabule na kreslení pro děti je nejen praktickým, ale i užitečným a lákavým dárkem. Nejenže tak malé raubíře zaujmete na delší čas, ale zároveň je můžete něčemu přiučit. Dá se na ni kreslit, psát, a počítat.


  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Děti jsou tvorové zvídaví, plni celé řady otázek a ovládaní touhou neustále zkoušet nové věci. Máte-li děti, pak určitě víte, že jsou nejen pořádná radost, ale samozřejmě i starost. Zvláště pak v případě, kdy ani přes veškerou snahu nemůžete upoutat jejich pozornost a zároveň potřebujete udělat spoustu jiných věcí. Tehdy jsou dítka nejzvědavější a nejvíce vyžadují vaší pozornost. Proč nespojit příjemné s užitečným a nepořídit vaší ratolesti tabuli, na které by se mohly vyřádit a ukázat tak světu své umělecké vlohy? U nás pořídíte kvalitu za rozumnou cenu – pojďte si vybrat!

Tabule na kreslení pro děti je nejen praktickým, ale i užitečným a lákavým dárkem. Nejenže tak malé raubíře zaujmete na delší čas, ale zároveň je můžete něčemu přiučit a to nenásilným způsobem. Uvidíte, že se tento dárek zaručeně setká s úspěchem!

Velice oblíbeným dárkem je i magnetická tabule, která v sobě skrývá spoustu možností, jak si s ní vyhrát. Je vhodná spíše pro školáky, kteří již znají písmenka i číslice. Doplníte-li koupi magnetické tabule i magnetickými písmenky či číslicemi, Vaše dítě si bude moci hrát a zároveň se i procvičovat. Nikde není psáno, že hraní nemůžete společně pojmout formou učení!

Skrývá se ve vaší ratolesti malý umělec, který jen čeká na vhodnou příležitost, aby mohl vystrčit své kreativní růžky? Pak je vaší trefou do černého kreslící tabule, kterou děti ocení.

Pro starší děti je vhodnou volbou tabule na fixy. Přeci jen již mají rozum a vědí, že fixy nepatří na zdi ani nábytek. Proto se jim nemusíte bát pořídit tento typ dárku, který dokonale pojí praktičnost i užitečnost!