566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Puzzle

Puzzle je skvělá logická hra jak pro děti, tak pro dospělé. Děti potěší puzze s pohádkovými motivy jako je např. Ledové království nebo Krteček. Pro dospělé jsou vhodné motivy zeměkoule, měst, přírody a další. Věkovým kategoriím jsou také přizpůsobeny počty dílků, které se pohybují v rozmězí od 2 do 9000 ks.

Novinkou a velmi žádaným produktem posledních let se staly 3D puzzle, které lze skládat do tvaru koule, postaviček nebo historických budov. Tyto puzzle lze skládat bez použití lepidla, protože dílky do sebe skvěle zapadají.


X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
      Puzzle je dokonalá "hračka" pro všechny generace. V našem internetovém hračkářství nabízíme obrovskou škálu puzzlí s nepřeberným množstvím motivů a počtu dílků. Nejmenší děti jistě zaujme pohádkové puzzle s motivy oblíbených filmových a kreslených postaviček nebo puzzle se zvířátkyTomu je přizpůsoben i počet a velikost jednotlivých dílků. Pro starší máme v nabídce puzzle, které mohou mít až několik tisíc malých dílečků s motivy měst, přírody nebo zátiší. 

     Novinkou na trhu je 3D puzzle - Puzzleball, který složíte do tvaru koule bez použití lepidla. Samostatnou kategorii tvoří Ravensburger puzzlekteré vyniká svým dokonalým zpracováním. Všechna puzzle můžete skládat a rozkládat stále dokola nebo je můžete slepit pomocí lepidla na puzzle, zarámovat a máte krásný doplněk do vašeho interéru.

     Přejeme příjemnou zábavu při skládání PUZZLE!