566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

PokemoniNení dítěte, které by nemilovalo roztomilé kreslené postavičky známé jako Pokémoni! Ačkoli se s nimi můžete společně s vašimi dětmi setkávat již slušnou řádku let, na jejich popularitě jim to rozhodně neubralo – ba naopak! Jestliže i vy máte doma nadšeného fanouška těchto šikovných postaviček, který nevynechá jediný díl seriálu běžícího v televizi, pak jste na tom správném místě!

Pokémoni si dokázaly získat srdce neskutečného počtu dětí bez ohledu na věk nebo pohlaví. Pokémon plyšáci tak dělaly společnost jak klukům, tak i holčičkám. Možná i vy dokážete díky svým ratolestem vyjmenovat ty nejznámější Pokémony, které se staly hrdiny jejich nekonečného příběhu. V naší rozmanité nabídce můžete dle libosti vybírat mezi pestrou nabídkou výrobků, která zahrnuje jak oblíbené plyšové hračky, tak i populární pokémon karty, sběratelské figurky nebo album určené k ukládání všech kartiček a samolepek. Nabídka je skutečně různorodá a každý si zde dokáže přijít na své.

Každý milovník Pokémonů by měl mít sbírku všech kartiček. Jestliže je vaše dítko sbírá, pak určitě víte, že kartiček rozhodně není málo. Pořádek mezi sběratelskými kartami udělá album na karty pokémon. Díky němu vaše dítko získá dokonalý přehled a navíc tak budete vědět, které kartičky má třeba vícekrát a které může vyměnit s ostatními sběrateli.

I holčičky u nás nepřijdou zkrátka. Nemusí zrovna sbírat kartičky, radost jim jistě udělají pokémon omalovánky. Tam si mohou samy zvolit, jakou barvu konkrétní Pokémon dostane. Fantazii se meze nekladou!