566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Hračky na léto

Hračky na léto se v tomto ročním období stávají velmi aktuální záležitostí. Připravte vašim dětem na jaro překvapení v podobě různých hraček na zahradu.

V našem sortimentu hraček na léto najdete celou řadu výrobků pro všechny věkové kategorie dětí i různé sportovní nebo relaxační aktivity.


X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
     Hračky na léto se v tomto ročním období stávají velmi aktuální záležitostí. Připravte vašim dětem na jaro překvapení v podobě různých hraček na zahraduV našem sortimentu hraček na léto najdete celou řadu výrobků pro všechny věkové kategorie dětí i různé sportovní nebo relaxační aktivity. Každé malé dítě potěšíte nějakou pěknou hračkou na písek s různými kyblíčky a formičkami a v případě horkého léta přijde vhod nafukovací nebo plastový bazének, kde si děti užijí spoustu legrace.  A nesmíme zapomenout na klasické houpačky nebo skluzavky - tyto aktivity děti prostě nikdy neomrzí!

     Pro malé nadšence pohybu a sportu máme připravenou pestrou nabídku sportovních potřeb a her na zahradu. A když už jsou naši malí miláčci unavení, mohou se schovat do krásného zahradního domečku pro děti a v klidu relaxovat.