566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Style Me UpStyle me up je kategorie určená pro všechny malé parádnice, které chtějí jít ve stopách svých maminek a nejrůznějšími způsoby se dělat krásnějšími. Jestliže doma máte malou princeznu, která už objevuje svět doplňků, pak věříme, že si u nás dokážete přijít na své. Naše více než pestrá nabídka totiž dokáže uspokojit i ty nejnáročnější holčičky!

A co všechno si u nás můžete pořídit? Věřte, že sortiment výrobků je rozmanitý a každý si v něm dokáže přijít na své. Hned v první řadě zmíníme různobarevné korálky, se kterými lze vytvářet ty nejlákavější náramky či řetízky. Holčičky navlékání zabaví a jistě ocení možnost ukázat svou kreativitu, s jejíž pomocí dají vzniknout originálním dárkům.

Umělé nehty hýbou světem, a proto se není čemu divit, že po nich touží již malé holčičky. V naší nabídce naleznete několik sad na umělé nehty, které si vaše dítko bude moci ozdobit dle vlastních přání a představ. Velice oblíbené je style me up nehtové studio, se kterým vaší ratolesti zaručeně uděláte radost. Dívky se pak mohou navzájem zdobit a dělat ze sebe nádherné parádnice hodné světových módních přehlídek.

Jak je známo, vlasy jsou předností žen a dívek. Proto jsme do naší nabídky zahrnuli i vlasové doplňky k vytvoření účesu. S tím si vyhrají nejen holčičky, ale klidně do zábavné hry mohou zapojit i maminku nebo babičku a vytvořit jim na hlavě skutečně dech beroucí účesy. Vlasové doplňky jsou rozmanité a jistě tak dokážete vybrat ty pravé, které vaší malou princeznu nejvíce potěší.

Na závěr ještě zmíníme kategorii určenou pro všechny malé návrhářky, jejichž snem je vytvořit svojí vlastní módní kolekci. Pro ty jsou určená návrhářská portfolia, šaty od návrhářů a jiné hračky, které je zabaví na dlouhé hodiny. S takovým dárkem k narozeninám nebo Vánocům zaručeně nemůžete šlápnout vedle – tak si u nás vyberte!