566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Puzzle 4000 dílků a více

Puzzle je skvělá logická hra jak pro děti, tak pro dospělé. Děti potěší puzzle s motivy jako jsou např. příroda nebo města a jejich architektonické skvosty.

Pro děti od 15 let jsou vhodné puzzle s dílky s 4000 a více kusy. Tento počet dílků je vhodný také pro rodiče, které si s dětmi skládání náramně užijí. Puzzle je vhodné také zalepit a použít jako dekoraci na zeď třeba do dětského pokojíčku.Puzzle je skvělá logická hra jak pro děti, tak pro dospělé. Děti potěší puzzle s motivy jako jsou např. příroda nebo města a jejich architektonické skvosty.

Pro děti od 15 let jsou vhodné puzzle s dílky s 4000 a více kusy. Tento počet dílků je vhodný také pro rodiče, které si s dětmi skládání náramně užijí. Puzzle je vhodné také zalepit a použít jako dekoraci na zeď třeba do dětského pokojíčku.

Puzzle rozvíjí u malých dětí především jemnou motoriku, šikovnost, představivost a logické uvažování. Zároveň se díky stavění učí poznávat různé tvary a barvy. Hračky jsou vyráběny z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu.

Poskládejte si puzzle od světoznámých výrobců jako je Ravensburger, Nanostad, Bino… Zábavu si užije celá rodina.