566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Modely Mikro Trading


  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Autíčka jsou neodmyslitelnou slabostí všech chlapečků, proč tedy jeden do detailu propracovaný model nepořídíte i vašemu dítku – například k narozeninám nebo svátku? V naší rozmanité nabídce naleznete kovové modely aut, které hravě vydrží nezbedné dětské hraní i bez vašeho strachu, že se po jedné hodině nenávratně poškodí. Tak se nechte inspirovat a vyberte pro vašeho kloučka to nejlepší autíčko, které mu udělá tu největší radost!

A co všechno ukrývá naše více než pestrá nabídka? Věřte, že u nás je to hotový klučičí ráj! Určitě vás potěšíme skutečností, že nabízíme nejlevnější angličáky. Díky tomu u nás můžete pořídit kvalitní a vzhledově přitažlivý model auta, který vás nepřijde draho. Samozřejmě angličáky nejsou určené jen pro drobné dětské ručičky, ale i pro nadšené dospělé sběratele, kteří si tak plní své dětské sny.

Modely aut jsou u nás skutečně různorodé. Koupit si můžete auto popelářů, policistů nebo například funkční model ambulance se všemi detaily. Mimo jiné máme i velice oblíbené modely bburago, které jsou po vzhledové stránce dokonalé. Bburago jsou modely závodních autíček, které zaručeně potěší každého malého závodníka, jenž neodolá svištění gum po závodní dráze a nezaměnitelné atmosféře závodění.

Pro malé i velké nabízíme retro modely autíček. S těmi si mohou malí kluci hrát a velcí je naopak mohou nadšeně sbírat a vystavovat si je doma na poličkách. Dětské autíčko je ideální hračkou, která spojuje dítka a tatínky. Mohou si tak společně hrát, budovat navzájem svůj vztah a trávit čas, který jim jednou utkví ve vzpomínkách.