566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

BRUDER - specialista na kvalitní hračky


Traktory BruderBruder je německá firma (www.bruder.de), která vyrábí hračky ve vysoké kvalitě. Specializuje se hlavně na výrobu stavebních strojů a zemědělských strojů. Všechny stroje jsou vyrobeny tak, že do posledního detailu kopírují originály. Všechno je vyrobeno velice pečlivě a z vysoce kvalitního plastu. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mrakyhraček dporučuje pro vaši dovolenou Hotel Pod Kyčmolem.cz

 

 

Předností hraček je jejich funkčnost - kola traktorů se díky volantu točí, korba vlečky se zvedá a podobně. Všechny hračky Bruder jsou pro děti bezpečné a zdravotně nezávadné – splňují evropské normy pro bezpečnost hraček EN71. Hračky Bruder napomáhají dětem získávat důležité poznatky pro jejich vývoj a děti si díky nim dokážou představit jak stroje fungují.

 

Hračky Bruder se dělí do 3 kategorií:

1) Bruder MINI serie V této sérii můžete najít miniaturní hračky a přívěsky na klíče. Všechny se dají rozebrat přiloženým nářadíčkem a jsou do detailu propracované. Nejsou vhodné pro děti do 4 let z důvodu nebezpečí spolknutí malých částí.

2) Bruder ROADMAX Tato serie je určená pro nejmenší děti již od věku 2 let. Modely jsou vyrobeny z toho nejtvrdšího plastu, takže vydrží opravdu hodně. Tyto hračky jsou určené jak na hraní venku tak i na doma.

3) Bruder PROFI serie Tato serie obsahuje nejširší nabídku modelů různých strojů. Některé modely z této serie dokonce vydávají zvuky a všechny modely jsou vybaveny přesnými kopiemi pneumatik. Mezi nejoblíbenější patří například traktor John Deere nebo Bruder nakladač.

Příslušenství k PROFI sérii K modelům z série profi si můžete přikoupit různé doplňky jako je například rozmetadlo hnoje nebo obraceč sena. Všechny doplňky jsou vyráběné ze stejně kvalitních materiálů jako samotné hračky.


Oficiální web výrobce: www.bruder.de