566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Furby - interaktivní zvířátkoTo je ON - Furby, kterého hledáš je tu a čeká pouze na tebe.Furby, roztomilý plyšový kamarád tě ohromí, tím, co umí. Můžeš ho propojit s iPadem, iPodem Touch nebo iPhonem. Interaktivní zvířátko Furby je ještě dokonalejší než dříve a má spoustu úžasných funkcí. Mluví vlastní řečí, učí se od tebe. Tím jak si s ním hraješ vytváříš jeho osobnost. Reaguje na hudbu, kterou mu pouštíš i na slova, která mu říkáš. Řekne ti, jestli je naštvaný nebo se cítí dobře.

 

Zažij se svým Furbym spoustu zábavy.

Lechtej ho, krm ho, mluv s ním a přehrávej mu hudbu. Objímej Furbyho, mazli se s ním a hezky si s ním hraj, bude z něj úplné zlatíčko. Zatřes s ním, přetáčej ho nebo ho zatahej za ocas a ve svých rukou budeš mít malého nezbedu. Je tvůj furby drzý, nabručený nebo spokojený? Jak se Tvůj Furby cítí poznáš z jeho očí a hlasu. Furby mluví furbštinou - a učí se anglicky, když si s ním hraješ. Uč se s ním. Dej svého Furbyho vedle jiného a pozoruj, co se bude dít. Vtipkují spolu, tančí a zpívají?

 

Furby a Apple

Furby je jako opravdový kamarád, se kterým si můžeš hrát, povídat, smát se a zažít spoustu legrace. Který Furby bude mít nový domov právě u tebe? Chceš se svým Furbym zazít ještě více zábavy? Tak se podívej na App Store a stáhni si bezplatnou aplikaci pro svůj iPad, iPod Touch nebo iPhone.

 

Video - co vše Furby dovede