566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Dětská kola

V této kategorii naleznete jízdní dětská kola pro naše nejmenší (velikost 12, 14 a 16 palců), ale také kola pro děti starší (18 a 20 palců) a nesmíme zapomenout také na ostřílené juniorské cyklisty (velikost 22 a 24 palců). Děti si jistě zamilují kolo různých barev a s originálním designem.Vzpomínáte na Vaše dětství, kdy jste se proháněli každý den na kole a objevovali na něm krásy světa? Dopřejte to samé dobrodružství i Vašim dětem. Jízdné kolo je jedním z nejlepších dárků pro děti.

S dostatečnou dávkou trpělivosti a také zkušeností můžete děti učit jízdě na kole už od nejútlejšího věku. Proto v této kategorii naleznete jízdní dětská kola pro naše nejmenší (velikost 12, 14 a 16 palců), ale také kola pro děti starší (18 a 20 palců) a nesmíme zapomenout také na ostřílené juniorské cyklisty (velikost 22 a 24 palců). Děti si jistě zamilují kolo různých barev a s originálním designem.  V našem sortimentu naleznete kola pro holky, kola pro kluky, kola s motivem Disney postaviček a mnoho dalších.

Výběr kola je ale velice důležitý, a neměli byste ho podceňovat. Chceme upozornit rodiče, aby svým dětem kupovali vždy takové dětské kolo, které je vhodné pro jejich věk a výšku. Pokud by mělo dítě kolo menší velikosti, nemá potom správný posed a může dojít k deformaci stavby těla. Větší kolo potom může vést k pádu a následnému úrazu.

V naší nabídce dětských kol najdete kola výrobců Dama Sport a Leader Fox.