566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Dárek navíc od České pošty


Vyhraj s balíkemPosílejte si své nákupy z e-shopu balíky s Českou poštou a vyhrajte jeden ze 190 vánočních dárků, které pro letošek připravila pošta do své soutěže Vyhraj s balíkem. Od 19. listopadu až do 18. prosince tak každý den máte šanci získat jednu z mnoha lákavých výher. Můžete se třeba těšit na poukázky v hodnotě 1.000 Kč na nákupy na e-shopech, tablety Samsung  nebo dárkové vouchery  na nový typ pohledu poslaného z mobilu až do poštovní schránky s názvem Pohlednice Online.

 

Jak na to? Jednoduše na www.vyhrajsbalikem.cz stačí zadat jen vaše číslo Balíku Do ruky nebo Balíku Na poštu a pak už pouze vyplnit základní kontaktní údaje (jméno, e-mail a telefon). Hned následující pracovní den se na stejném soutěžním webu dozvíte, jestli se na vás usmálo štěstí a vaše číslo balíku vyhrálo. Česká pošta se s vámi okamžitě spojí a vy si už jen vyberete, na kterém z partnerských e-shopů soutěže budete chtít výhru čerpat.

 

Nevyhráli jste dnes? Nevěště hlavu! Můžete soutěžit opakovaně s každým svým novým číslem Balíku Na poštu nebo Balíku Do ruky, který v době konání soutěže dostanete jako adresáti. Čím více balíků na soutěžním webu tak zadáte, tím větší máte šanci získat výhru!

 

Soutěžte i o hlavní výhry! Pro hlavní výherce pošta připravila parádní tablet Samsung Galaxy A 9.7 s LTE. Stačí při vyplňování kontaktních údajů uvést i číslo Zákaznické karty České pošty a budete automaticky zařazeni do slosování, které proběhne 21. prosince.

 

Všechny informace i Pravidla soutěže najdete na www.vyhrajsbalikem.cz

 

Neváhejte a užijte si dárek navíc od České pošty!