566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz

Doprava zdarma

Autosedačky

Bezpečné, pohodlné a snadno montovatelné dětské autosedačky certifikovaných výrobců Cybex i Britax Romer


  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Cestujete-li s dítětem autem, neměla by pro vás být přítomnost kvalitní dětské sedačky do auta žádným překvapením. Pro každého svědomitého rodiče je bezpečí jeho dítěte na prvním místě. Výběr dětské autosedačky se nepodřizuje ani tak věku vašeho dítka, jako spíše jeho váze a výšce – což jsou dvě nejdůležitější kritéria, na která je třeba brát ohled. 

 

Povinnost dětské autosedačky je sice dána legislativou, mnohem důležitější je ale pohodlnost a především bezpečí, které by měla poskytnout. Dětské autosedačky jsou k dostání v mnoha provedeních, variantách i stylech. Čím širší možnosti výběru, tím složitější rozhodování a finální volba. Pamatujte, že správná dětská autosedačka může zachránit život tomu nejcennějšímu, co máte – tedy vašemu dítěti.

 

V našem sortimentu naleznete pestrý výběr kvalitních autosedaček od spolehlivých výrobců, které se vyznačují svou pohodlností, bezpečností, komfortem i úctyhodnou životností.  Dětské autosedačky Cybex i Britax Römer zajistí vašemu dítku nedocenitelné pohodlí během vašich cest, ať už vás zavedou jakkoli daleko. V sortimentu obou výrobků naleznete vhodnou autosedačku pro děti všech věkových kategorií. Od pevných skořepin, určených nejmenším dítkům, přes autosedačky s oporou ze všech stran, vhodných pro batolata, až po sedačky pro děti do 12 let. Tyto výrobky prošly testy autosedaček, ze kterých vyšly jako vhodní kandidáti, jimž můžete svěřit bezpečí vašich dětí. Vyberte si designově přitažlivý kousek z nepřeberného množství barevných variací a kombinací, které lákají ke koupi. Je-li vaším cílem nejbezpečnější dětská sedačka, spolehněte se na výrobky certifikovaných výrobců Cybex nebo Britax Römer.