566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)
Košík je prázdný

Jana Petrová
566 466 176
objednavky@mrakyhracek.cz


Soutěž vyhraj s balíkem České pošty

Soutěž s Českou poštou


Vyhrajte vánoční dárky pro celou rodinu!

 

Posílejte si své vánoční nákupy balíky s Českou poštou a soutěžte na Vyhraj s balíkem o jeden z mnoha vánočních dárků. Od 22. 11. - 21. 12. zde máte každý den šanci získat jednu z mnoha lákavých výher. Můžete se třeba těšit na chytrou televizi Samsung nebo  poukázky v hodnotě 5 000 Kč a 1 000 Kč, které můžete uplatnit i na našem e-shopu.

Vyhrajte chytrou televizi Samsung UE43KU6072 s úhlopříčkou 108 cmJak na to? Jednoduše na Vyhraj s balíkem  stačí zadat vaše číslo Balíku Do ruky nebo Balíku Na poštu a pak už pouze vyplnit základní kontaktní údaje. Hned následující pracovní den se na stejném soutěžním webu dozvíte, jestli se na vás usmálo štěstí a vaše číslo balíku vyhrálo.

Nevyhráli jste dnes? Nevěště hlavu! Můžete totiž soutěžit opakovaně s každým svým novým číslem Balíku Na poštu nebo Balíku Do ruky.  Čím více balíků na soutěžním webu přihlásite do soutěže, tím větší máte šanci získat výhru.

Soutěžte i o hlavní výhry! Pro hlavní výherce Česká pošta připravila např. chytrou televizi Samsung UE43KU6072 s úhlopříčkou 108 cm. Má k dispozici interní Wi-Fi, která usnadní přístup k internetu.

Stačí při vyplňování kontaktních údajů uvést i číslo Zákaznické karty České pošty a budete automaticky zařazeni do slosování hlavních výher.

 

Všechny informace i Pravidla soutěže najdete na www.vyhrajsbalikem.cz

Neváhejte a užijte si vánoční dárky od České pošty.